Apsaimniekojam
Tavu īpašumu kā savējo!

Jaunumi/Aktualitātes
Ieteikumi īpašniekiem

Uzsākam dzīvojamā kvartāla Lindenholma pārvaldīšanu

Ilgi gaidīta un ļoti laba ziņa!

 

SIA “Tavu Māju Apsaimniekotājs 3” komanda 2021.gada janvārī uzsāka sadarbību ar Vastint Latvia SIA, kuras ietvaros uzsāka dzīvojamā kvartāla Lindenholma apsaimniekošanu, kā arī nodrošinās Latvijā reti izmantotu pakalpojumu - īres namu apsaimniekošanu. Papildus ierastajai māju apsaimniekošanai, Lindenholmas īres namiem tiek nodrošināti šādi papildus pakalpojumi:

  1. Dzīvokļu sagatavošana izīrēšanai;
  2. Īres līgumu sagatavošana, noslēgšana ar īrnieku, dzīvokļa nodošana, foto fiksācija;
  3. Īres līguma izbeigšana, dzīvokļa pieņemšana, foto fiksācija;
  4. Īrnieku pārbraukšanas organizēšana;
  5. Māklera pakalpojumi;
  6. Īrnieku piesaistes aktivitāšu organizēšana;
  7. Nepieciešamo mēbeļu pārvietošanas organizēšana;
  8. Dzīvokļu apsekošana;
  9. Regulāra komunikācija ar īrniekiem;
  10. Debitoru monitorings;
  11. Parādu piedziņa.

 

Īsumā par projektu: dzīvojamais kvartāls Lindenholma atrodas vienā no skaistākajiem Rīgas pierobežas rajoniem – Mārupē, kvartālā starp Kārļa Ulmaņa gatvi Rīgā un Daibes un Lielo ielu Mārupē, kas topošajiem iemītniekiem ļaus baudīt gan Mārupes zaļo apkārtni un lieliski izveidoto infrastruktūru, gan pilsētas tuvumu – tirdzniecības centrs Spice, Spice Home, izklaides un Bowlero centrs - vien dažu minūšu gājienā.

 

Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas sešas ēkas, piedāvājot 209 dažādas konfigurācijas dzīvokļus iegādei un īrei, kas topošajiem iemītniekiem tiks piedāvāti ar pilnu apdari. Projekts ir īpašs ar pārdomātiem dzīvokļu plānojumiem, kvalitatīvu un ilgtspējīgu apdares materiālu rūpīgu atlasi, kā arī plašām privātajām ārtelpām – plašiem balkoniem katram dzīvoklim un lielām terasēm pilsētvillu ēku apartamentiem. Lindenholmas zaļajos iekšpagalmos, kas paredzēti tikai kājāmgājējiem, aug 102 lieli koki un tūkstošiem krūmu, zemsedzes un citu augu, kas veido mājīgu parka atmosfēru. Augu kompozīcijas veidotas tā, lai dārzs būtu mainīgs visos gadalaikos.

 

Kopumā Lindenholmā būs vairāk nekā 660 dzīvokļi. Automašīnas varēs novietot blakus esošajās daudzstāvu vai virszemes autostāvvietās.

 

Sīkāka informācija: https://lindenholma.lv/